»

Перемога наших студентів в обласному етапі ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

26 листопада 2023 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся обласний етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Організувала та провела інтелектуальне змагання кафедра українського прикладного мовознавства філологічного факультету. У Конкурсі взяли участь студенти закладів вищої освіти та коледжів Львівської області, які стали переможцями попереднього етапу.

Мета Конкурсу – забезпечення всебічного  розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

До подібних заходів  завжди активно долучаються і студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Цьогоріч нашу альма-матер на обласному етапі Конкурсу у Львові гідно репрезентували студентка четвертого курсу факультету української та іноземної філології Анна Світлозарова (наукові керівники – доц. Уляна Галів та доц. Марія Стецик) і студентка третього курсу факультету історії, педагогіки та психології Ярина Стефанишин (науковий керівник – доц. Леся Легка).

Запропоновані завдання охоплювали матеріал з основних мовознавчих розділів – орфографії, словотвору, лексикології, фразеології, морфології, синтаксису (10 завдань різного рівня складності).

Анна Світлозарова (гр. УА-2024Б2) виявила високий рівень знань,  уміння ґрунтовно і грамотно висловлювати думку і отримала високий результат – відзначена дипломом І ступеня. Серед неспеціальних факультетів диплом ІІ ступеня виборола Ярина Стефанишин (гр. ІП- 2327 Б).

Тож вітаємо наших переможців, бажаємо їм нових успіхів та наукових здобутків!

На світлині:

Ярина Стефанишин (ліворуч) та Анна Світлозарова (праворуч).