Перемога команди студентів-соціологів у дебатному турнірі з політичних реформ для молоді

15 квітня 2021 року в Дрогобичі у режимі онлайн відбувся дебатний турнір із політичних реформ для молоді. Команда у складі студенток ІV курсу спеціальності «Соціологія» Марії Футиш та Мар’яни Гриньо вдруге взяла участь у такому турнірі. Загалом із Дрогобича було представлено вісім команд. Успішно пройшовши всі турнірні етапи, команда соціологів потрапила у фінал, де здобула перемогу та отримала можливість взяти участь у Всеукраїнському дебатному турнірі з політичних реформ для молоді. Переможці нагороджені сертифікатами й отримали заохочувальні призи.

Проведення цієї інтелектуальної гри стало можливим за сприяння Всеукраїнської ініціативи «Активна громада». Модерували захід координаторки ВІ «Активна Громада» в м. Дрогобич Леся Нестор і Олена Юркевич, а також представниця Всеукраїнської ініціативи м. Рівне Наталія Головач.

Водночас дебатний турнір відбувався у 30 містах України у форматі «Британські парламентські дебати». Тематика заходу охоплювала проблеми реалізації дієвого превентивного механізму подолання корупції на місцевому рівні, реформування політичних партій та забезпечення молодіжних квот у партійних списках.

Вітаємо наших студентів із перемогою і бажаємо успіхів на Всеукраїнському турі дебатів.

Вам буде цікаво