Перемога філологів у ХХІІІ Міжнародному конкурсі з української мови імені П. Яцика

Колектив факультету української та іноземної філології, адміністрація університету щиро вітають студентку ІІІ курсу ФУІФ Анну Світлозарову з перемогою в обласному етапі ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, а також її наставників – к.ф.н., доц. Уляну Галів, к.ф.н., доц. Марію Стецик.

Обласний етап Конкурсу відбувався на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. За звання кращого знавця української мови змагалися студенти фахової передвищої та вищої освіти різних закладів області. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка репрезентували Анна Світлозарова (факультет української та іноземної філології) та Анастасія Мацелко (факультет початкової освіти та мистецтва).

Запропоновані завдання охоплювали матеріал з основних мовознавчих розділів – акцентології, словотвору, лексикології, фразеології, морфології, синтаксису, стилістики. Анна Світлозарова виявила високий рівень знань,  уміння ґрунтовно і творчо висловлювати думку і отримала високий результат – І місце (86 балів).

Ще раз вітаємо нашу переможницю! Бажаємо їй натхнення, невичерпної енергії та успіхів у Всеукраїнському етапі Конкурсу!

Вам буде цікаво