Перемога аспірантки інституту музичного мистецтва на Фестивалі «Final Talent Fest»

 І знову в інституті музичного мистецтва – перемога. Аспірантка першого року навчання спеціальності 025 “Музичне мистецтво” Юлія Ометюх перемогла в номінації “Вокальне мистецтво (академічний вокал)”. Із твором “Pieta Signore” A. Stradella Юлія здобула Гран-Прі та відзнаку «Найяскравіша особистість фестивалю» на міжнародному фіналі Фестивалю “Final Talent Fest”.

Міжнародний фінал Фестивалю конкурсу-талантів “Final Talent Fest” відбувався дистанційно у Києві 5 грудня 2020 року в Палаці культури і мистецтв. У боротьбі за призові місця взяли участь понад 340 учасників із різних країн світу: України, Польщі, Узбекистану, Німеччини та інших. Найкращі з найкращих, які протягом року брали участь у фестивалях і конкурсах об’єднання продюсерських центрів “УкрФест”, здобули найвищі нагороди та були запрошені взяти участь у фіналі “Talent Fest”. Серед них до фіналу ввійшла і перемогла Юлія Ометюх. Відзнаки такого рівня свідчать про високий рівень підготовки аспірантки.

Вітаємо Юлію Ометюх і зичимо успіхів та нових перемог на творчій і науковій ниві.

Відеозапис конкурсного репертуару Юлії Ометюх можна переглянути у відкритому доступі YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=QtvHznn1GC4

Вам буде цікаво