Перебування студенток історичного факультету на археологічній практиці в Жешувському університеті

Впродовж липня 2022 р. студентки історичного факультету перебуватимуть на археологічній практиці в Жешувському університеті. Відзначимо, що ця академічна мобільність здійснюється в рамках Угоди про співпрацю між Жешувським університетом та Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка, укладеній ще 2017 р. На практиці перебувають студентки: Юлія Сениско, Василина Таньчин (ІІІ курс), Роксолана Алтуніна (ІІ курс), Ольга Клиса, Ольга Хомин, Софія Шморгун (І курс бакалаврського рівня освіти). У програму практики входять не лише ознайомлення з результатами археологічних досліджень, які масштабно проводять науковці Інституту археології Жешувського університету, але й культурно-пізнавальні екскурсії. Для прикладу, 11 липня наші студентки відвідали замок в Ланцуті (музей), 13 липня – музей народного будівництва в Сяноку, 14 липня – окружний та етнографічний музеї в Жешові.

Відзначимо, що наші студентки у супроводі доцентки кафедри історії України Іванни Лучаківської побували на зустрічі з проректоркою з навчальної роботи та студентських справ, габілітованою докторкою гуманітарних наук, професоркою Жешувського університету Ельжбетою Рокош.

Ректорат Дрогобицького університету висловлює вдячність адміністрації Жешувського університету: ректору, доктору габілітованому, професору Сильвестру Чопеку, проректорці, докторці габілітованій, професорці Ельжбеті Рокош, директорці Інституту археології, докторці габілітованій, професорці Катажині Трибала-Завіслак, заступниці директорки Інституту археології, докторці Агнешці Пульпановій-Рещинській за організацію стажування дрогобицьких студенток-історикинь, наданням їм безкоштовного проживання і харчування, забезпечення цікавої навчальної та культурно-просвітницької програми. Особлива подяка доцентці кафедри історії України Дрогобицького університету, кандидатці історичних наук Іванні Лучаківській, яка виступила промотором реалізації археологічної практики студенток нашого університету.

Вам буде цікаво