Пам’яті почесного професора Дрогобицького університету

На 81-му році життя відійшов у вічність відомий громадський діяч, філантроп, меценат, президент Міжнародної інституції “DISOP”, почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, професор

Eми Франц КАКЕЛЬБЕРГ.

Еми Какельберг користувався у світі великою повагою, а його світове визнання підтверджувалося високими нагородами і медалями. Неурядова організація “DISOP”, очолювана професором, реалізувала низку освітніх, наукових, культурних, екологічних, благодійних проектів у країнах Європи, Азії, Африки, Північної і Південної Америки.

Еми Какельберг був засновником та членом багатьох авторитетних міжнародних структур, неурядових організацій, фондів, діяльність яких спрямовувалася на проекти розвитку людських ресурсів незаможних країн.

На сьогодні бельгійська неурядова організація “DISOP” співпрацює з Дрогобицьким університетом. Активно допомагає у налагодженні міжнародної співпраці університету з європейськими структурами. За підтримки Еми Какельберга у нашому університеті організовано Центр Європеїстики, запроваджувалися перспективні освітньо-наукові проекти.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. У скорботі низько схиляємо голови, молимося за упокій його душі.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та трудовий колектив університету

Generic selectors
Exact matches only