Online-тренінг на кафедрі педагогіки і методики початкової освіти

30 травня 2022 року кафедра педагогіки і методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка спільно з кафедрою педагогіки дошкільної, початкової освіти та освітнього менеджменту Мукачівського державного університету провели міжкафедральний online-тренінг «Креативність як ключове вміння людини XXI століття».

У заході взяли участь професорсько-викладацькі колективи обох кафедр, а також студенти ІV курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності «Початкова освіта».

Зі вступним словом до учасників заходу звернулася завідувачка кафедри педагогіки і методики початкової освіти Ірина Садова, яка наголосила на важливості такого вміння сучасної людини як креативність.

Модераторками заходу були Леся Колток і Соломія Ілляш. Під час виконання вправ учасники тренінгу навчилися розмежовувати поняття «креативність» та «творчість», а також продемонстрували значення відкритих завдань і запитань у процесі формування креативного мислення. Також була можливість кожному поділитися власним досвідом розвитку креативності як основної компетентності ХХІ століття.

Насамкінець завідувачка кафедри педагогіки дошкільної, початкової освіти та освітнього менеджменту Мукачівського державного університету Тамара Бондар подякувала за співпрацю і наголосила на важливості таких заходів для професійного зростання не лише студентів, але й колег-викладачів.

Вам буде цікаво