Онлайн-зустріч студентів-філологів із доктором біблійного богослов’я о. Юрієм Щурком

Споконвіку було Слово,

а Слово в Бога було,

і Бог було Слово

(Йо. 1:1)

8 квітня 2021 року відбулася онлайн-зустріч студентів філологічного факультету з шанованою, духовного багатою Людиною, яка живе Божим Словом, − о. Юрієм Щурком, доктором біблійного богослов’я, деканом Філософсько-богословського факультету УКУ.

Тема розмови – «Сила Слова». Бесіда була дуже щирою та зворушливою.

Ми зрозуміли, що Слово має велику силу, адже чуємо його не лише вухами, а й усією душею. Отож варто бути дуже уважним до Нього. Слова й думки – нероздільні, а тому те, як і що ми говоримо, свідчить про нашу особистість. І найважливіше: людина не може жити без духовности. Не може і все! Адже духовність − головний орієнтир, який провадить нас у цьому складному, сповненому хаосу й неспокою, земному житті.

Щиро дякуємо о. Юрію за неоціненні знання, які допомогли відчути, зрозуміти та переосмислити Слово по-особливому, по-новому, а ще вкотре переконатися, що гуманітаристика – це не те, що приносить матеріальні прибутки, а це депозит у вічне, духовне.

Також висловлюємо подяку організаторці зустрічі доцентці Ірині Дмитрів, в.о. декана філологічного факультету доцентці Марії Стецик, старшій викладачці Лесі Баранській та всім присутнім студентам.

Студенти І курсу філологічного факультету