Онлайн-зустріч щодо екологічних проблем Дрогобича

21 травня 2021 року відбулася онлайн-зустріч за участі активістів Клубу Активної Громади “Для чого це тобі?” та студентів і викладачів біолого-природничого факультету Дрогобицького університету, присвячена екологічним проблемам Дрогобича.

З доповіддю виступив екоактивіст Святослав Степ’як, який розповів про власний досвід із сортування сміття, екопросвітництво та започаткований в Дрогобичі проєкт “Краща звичка”, що стосується збору сигаретних недопалків і вивчення їх згубного впливу на довкілля.

Доцент кафедри біології та хімії біолого-природничого факультету Андрій Прийма виступив із доповіддю «Шкідливість тютюнопаління з хімічної та екологічної точки зору». Доповідач обґрунтував з наукової точки зору негативний вплив сигаретного диму на здоров’я людей і довкілля, звернув увагу на проблему утилізації сигаретних недопалків та їх шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Насамкінець Святослав Степ’як ознайомив учасників зустрічі з проєктами, які будуть реалізовуватися найближчим часом, та відповів на запитання.

Вам буде цікаво