Онлайн навчання відкриває нові можливості

7 грудня 2020 р. студенти ІV курсу історичного факультету мали можливість поринути у світ професії педагога. Адже на заняття з дисципліни «Шкільний курс історії та методика його навчання» доцент Світлана Біла запросила вчителя вищої категорії ліцею № 4 ім. Лесі Українки Ганну Романівну Мідик.

Під час заняття Ганна Романівна презентувала навчальний підручник «Дрогобичезнавство», співавтором якого вона є (розділ «Дрогобич у складі Речі Посполитої (ХVI – ХVIII ст.)»). Педагог наголосила, що згаданий посібник є першим кроком до розуміння минулого, культури і традицій нашого міста та може застосовуватися на уроках історії рідного краю у 7 – 8 класах.

Крім презентації нового підручника, Ганна Романівна ознайомила студентів із правилами та особливостями створення професійного портфоліо вчителя історії – збірки найкращих взірців роботи, досвіду, досягнень. Ця інформація для студентів була особливо цікавою та корисною, адже професійне портфоліо дає можливість учителеві розповісти про себе щось таке, про що, зазвичай, не пишуть у резюме. А також це цінний інструмент самопрезентації, яким можна скористатися як на співбесіді, так і для відстеження власного професійного зростання.

Під час лекції Ганна Романівна продемонструвала й власний професійний блог у мережі Інтернет, де було розміщено записи проведення різних типів уроків, виховних і туристично-краєзнавчих заходів, а також приклади науково-дослідної діяльності.

Деканат та студенти історичного факультету висловлюють щиру подяку Ганні Мідик за змістовну, цікаву, насичену новою науково обґрунтованою інформацією та життєвим досвідом лекцію.

Андріана БАЙКЕНИЧ, Віталія ШОМОНКА, Віра ПАПІРНИК, Ольга ГОЛОВАТА,

студентки історичного факультету