Онлайн лекція “31 рік незламності” на факультеті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій

Цього року Україна святкувала особливий День незалежності. Адже кожного дня воїни ціною свого життя здобувають нам право жити у вільній державі, а українці для всього світу є прикладом мужності та незламності.

Саме цій темі була присвячена онлайн лекція для студентів факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, яку з люб’язністю погодився провести магістрант нашого університету, стипендіат Президента України, іменний стипендіат Верховної Ради України, переможець Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із спеціальності « Історія та археологія» Паньків Богдан Ігорович.

Особливо цікавим моментом була дискусія про новітні символи незламної України: уціліла кухонна шафа з Бородянки, півник васильківської майоліки та прапор з «Азовсталь». Адже вони стали знаками нашої боротьби та стійкості.

Щиро дякуємо Богдану Ігоровичу за змістовну та цікаву лекцію.

Миру та перемоги нам усім.

Слава Україні!

Героям слава!