Онлайн-конференція під тегами #UAразом та #ІФМЕІТразом

В межах святкування Дня Єднання в інституті фізики, математики, економіки та інноваційних технологій відбулася святкова онлайн-конференція, у якій взяли участь понад 100 учасників.

Розпочав захід заступник директора з навчальної роботи доцент Павло Скотний. Всі учасники долучилися до спільного виконання Гімну України, який лунав перед головним корпусом Дрогобицького університету в межах Марафону Єднання UAразом, та заслухали послання Президента України Володимира Зеленського.

Модератор конференції заступник директора доцент Роман Пазюк звернув увагу на критичне ставлення і потребу аналізу інформації, яка поширюється у засобах масової інформації та соціальних мережах в умовах гібридної війни. Львівщина, як і низка інших областей України, ввела мораторій на розповсюдження російкомовного контенту. Львівська облрада ініціює меморандум із розважальними закладами щодо невикористання у них російськомовного культурного продукту. Ми повинні також старатися ігнорувати російські інтернет-ресурси, використання яких мимоволі підвищує їх рейтинг, та водночас розвивати, популяризувати і наповнювати україномовні канали й сайти. Щоб запобігти поширенню фейкових новин та панічних настроїв, потрібно підвищувати свою медіаграмотність і своїх близьких, особливо старшого покоління.

Директор інституту доцент Юрій Галь ознайомив присутніх з актуальною інформацією, закликав до спокою, єднання в молитві за мир в Україні. Доповідач побажав насамкінець міцного здоров’я і найшвидшого повернення у навчальні аудиторії: Заклик #ІФМЕТразом треба втілити у життя не тільки проводячи більше таких спільних масових онлайн-заходів, але й в активному живому спілкуванні.

Челендж #UAразом підтримали наші студенти, які перебувають у Королівстві Бельгія. Студентський директор інституту Маркіян Ковалько та Максим Файбиш протягом цього семестру за програмою Erasmus+ KA107 навчаються в Бізнес Академії Університету прикладних наук VIVES. Бажаємо їм успіхів та нових звершень!

Ми любимо наш дім, нашу Україну і хочемо жити у мирі!

Вам буде цікаво