Онлайн-конференція на історичному факультеті

27 травня 2020 року на історичному факультеті в режимі онлайн відбулася конференція «Євроінтеграційна політика України – здобутки та перспективи». Модератор – доцент кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Володимир Галик.

Відкрив захід доцент Володимир Галик та розповів про значущість евроінтеграційного курсу для України, наголосивши на його здобутках і перспективах.

На конференції із презентаціями виступили магістри історичного факультету: Наталія Мацьків – «Двосторонні відносини між Україною та ЄС у 1991 – 2020 рр.»; Наталія Сидорак – «Угода про асоціацію між Україною та Євросоюзом: здобутки і перспективи»; Оксана Цмоканич – «Культурно-освітнє співробітництво України з ЄС»; Людмила Шапорда – «Співпраця України з ЄС у рамках безпеки та оборони».

Підсумувавши результати конференції, доцент Володимир Галик висловив вдячність всім учасникам.

Generic selectors
Exact matches only