Олімпійський урок у ЗОШ № 4

14 вересня 2018 року старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров`я Олександр Лемешко провів з учнями 7-х класів ЗОШ № 4 м. Дрогобич олімпійський урок на тему «Історія Олімпійських ігор».

Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету (НОК) «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». Також під час уроку були проведені спортивні естафети і конкурс олімпійського малюнку та плаката.

Вчителі фізичної культури А. Вовденко, Н. Вайс, А. Логин отримали у подарунок друковану продукцію, а всі учні – подарунки від відділення НОК України у Львівській області.

Олімпійський урок з 2005 року за ініціативою президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки щорічно проходить у всіх куточках країни. Метою цього заходу є пропагування здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Вам буде цікаво