Олімпійський урок

9 вересня старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету здоров`я людини та природничих наук Олександр Лемешко брав участь у Всеукраїнському Олімпійському уроці «Разом до Перемоги» присв`яченому Дню фізичної культури і спорту.

Зазвичай це спортивне свято відбувалося на центральних майданчиках столиці і збирало кілька тисяч поціновувачів спорту та активного способу життя. Зважаючи на умови воєнного стану, Урок проходив в режимі онлайн на платформі ZOOM та стріму на YouTube-каналі НОК. І хоча спілкування було віртуальним, воно було насиченим та щиросердним.

Присутніх – а це понад 2500 тисячі учасників: школярі, вихованці спортшкіл, студенти, працівники сфери з усіх куточків країни – зі святом привітали президент НОК України, Олімпійський чемпіон Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, віцепрезидент НОК, президент Олімпійської академії, професор Марія Булатова, голова Комісії «Осередки НОК» НОК України Володимир Ковальов.

Впродовж наступних кількох місяців олімпійські уроки, під час яких діти та молодь матимуть нагоду більше дізнатися про улюблені види спорту, відомих українських атлетів та розвиток олімпійського руху в нашій країні й світі, проходитимуть у навчальних закладах України.

Також 15 вересня 2022 року Олександр Лемешко провів з учнями 6-7-х класів ліцею №4 імені Лесі Українки м. Дрогобича олімпійський урок на тему «Стародавні та сучасні Олімпійські ігри».

Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету (НОК) «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». Також під час уроку були проведені спортивні естафети і конкурс олімпійського малюнку та плаката.

Вчителі фізичної культури Андрій Вовденко, Наталя Вайс, Аліна Логин, Христина Пелещак отримали у подарунок друковану продукцію, а всі учні – подарунки від факультету здоров`я людини та природничих наук.

Олімпійський урок щорічно проходить у всіх куточках країни. Метою цього заходу є пропагування здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.

Вам буде цікаво