«Олімпійський урок – 2017»

19 вересня 2017 року старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання Олександр Лемешко провів з учнями 5-х класів ЗОШ № 4 м. Дрогобич олімпійський урок на тему «Історія Олімпійських ігор».
Захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету (НОК) «Олімпійський урок» та «Олімпійський тиждень». Також під час олімпійського уроку були представлені: презентації: Топ-10 перемог українців на Олімпійських іграх, Українські перемоги в Ріо, а також проведені спортивні естафети та конкурс олімпійського малюнку і плакату.
Вчителі фізичної культури А. Вовденко, Н. Вайс, А. Логин та класні керівники отримали у подарунок друковану продукцію, а всі учні – подарунки від відділення НОК України у Львівській області.
Метою цього заходу є пропагування здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.