Олімпійський урок

22  вересня 2016 року ст. викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання О. Лемешко провів з учнями 9-х класів ЗОШ № 4 м. Дрогобича Олімпійський урок на тему: „Історія Олімпійських ігор”. Даний захід відбувся в рамках Всеукраїнської акції Національного олімпійського комітету (НОК) „Олімпійський урок” та „Олімпійський тиждень”, які присвячуються Дню фізичної культури та спорту.

Під час уроку були продемонстровані відео презентації: Топ-10 перемог українців на Олімпійських іграх, Українські перемоги в Ріо – підсумки Олімпіади. Вчитель фізичної культури А. Вовденко та класні керівники отримали у подарунок друковану продукцію НОК України.

Метою даного заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвиток олімпійського руху в Україні, шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.