Олег Павляк – переможець Кубка України з кікбоксингу WPKA

19 – 22 жовтня 2017 року у місті Харків відбувся Кубок України з кікбоксингу WPKA. У складі збірної команди Львівської області серед чоловіків у ваговій категорії 70 кг змагався студент IV курсу інституту фізичної культури і здоров’я Олег Павляк. Загалом Олег провів 7 боїв, у кожному з яких здобув перемогу. На рингу його суперниками були представники Харківської області, міст Київ та Маріуполь. У фінальному поєдинку бій закінчився нокаутом супротивника вже у першому раунді. Незважаючи на те, що бої були важкими, Олег став переможцем Кубка України.

Керівництво університету та інституту фізичної культури і здоров’я вітають спортсмена і бажають подальших перемог та здобутків у спортивній царині.