Огляд-конкурс художньої самодіяльності І курсів «Дебют»

8 – 9 листопада 2017 року в Народному домі імені Івана Франка пройшов огляд-конкурс художньої самодіяльності І курсів «Дебют», в якому взяли участь студенти всіх інститутів та факультетів.

Захід відбувався в рамках святкування Міжнародного дня студента. Організатор дійства голова профкому студентів Ігор Гівчак, вітаючи студентів-першокурсників, відзначив, що саме конкурс «Дебют» дає можливість  розкрити свої таланти та здібності нашій молоді.

Учасники, готуючи свої номери та виступаючи перед глядацькою аудиторією, дотримувалися Положення та умов конкурсу.

Результати виступів будуть оголошені 16 листопада під час загальноуніверситетського конкурсу естрадної пісні «Шанс».

Організатори огляду-конкурсу художньої самодіяльності І курсів «Дебют» висловлюють подяку студентському активу, який долучився до організації заходу, ведучим, а також усім першокурсникам, котрі продемонстрували свої таланти.