Обговорення освітньо-професійних програм зі спеціальності 024 Хореографія

20 березня 2023 року на факультеті початкової освіти та мистецтва відбулося громадське обговорення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти зі спеціальності 024 Хореографія. До обговорення були запрошені роботодавці, стейкхолдери, здобувачі освіти. Поділилися своїм досвідом та надали слушні рекомендації викладач-методист  Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв Марія Неофіта, викладач хореографії Львівського фахового коледжу культури і мистецтв Єлизавета Гуршал, директор Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю України «ВЕРХОВИНА» Сергій Дмитрієв, завідувач відділу народної хореографії ЦТДЮГ, художній керівник творчого об’єднання «Левеня» Наталія Бондарчук, викладачі хореографії Марія П’ятак, Наталія Дутчак.

На думку стейкхолдерів та рецензентів ОПП відповідають вимогам сьогодення і спрямовані на підготовку кваліфікованих фахівців у галузі хореографічного мистецтва.  Активну позицію висловлювали здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти Анна Сапункова та Ірина Антоник, здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Анна Штереб, Ірина Дутка, Марія Роман. Вони висловили побажання щодо практик. Як показало обговорення, пропозиції, які внесено у проєкти ОПП, були попередньо обговорено і враховано робочими групами при укладанні освітньо-професійних програм з хореографії.