Обговорення освітніх програм зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт»

Готуючись до прийдешньої вступної компанії 2023 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбулася зустріч з стейкхолдерами щодо обговорення освітніх програм. Традиційними вже стали щорічні публічні і відкриті обговорення освітніх програм 017 «Фізична культура і спорт» та 014 «Середня освіта (Фізична культура)» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Модератор зустрічі професорка, гарант освітньої програми 017 «Фізична культура і спорт» Галина КОНДРАЦЬКА запросила для обговорення освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти членів робочої групи у складі: Роман ПРОЦЬ – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту; Наталія КІЗЛО – доцент, доцент кафедри теорії та методикифізичного виховання і спорту; Анна ЧЕПЕЛЮК – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту. Серед учасників заходу, були зовнішні стейкхолдери: Роман ВЕКЛЮК – Заслужений тренер України, президент Львівської обласної федерації гімнастики, суддя міжнародної категорії зі стрибків на акробатичній доріжці, старший тренер-викладач Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського; Любомир МАЦЬКОВИЧ – директор Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець»; Павло ПОПОВИЧ – директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Медик». Галина КОНДРАЦЬКА познайомила присутніх зі структурою та наповненням освітньої програми, наголосивши на нововведеннях порівняно з минулим роком. Стосовно вдосконалення освітньої програми Середня освіта (Фізична культура) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, виступив заступник декана Роман ЧОПИК. Зацікавлених зібралося більше 30 чоловік, були директори та тренери дитячо-юнацьких шкіл та спортивних клубів, учителі, викладачі. Участь в обговоренні взяли директор Трускавецького ДЮСК «Спортовець» Любомир МАЦЬКОВИЧ, заступник директора Дрогобицької ДЮСШ ім І.Боберського Орест СОЛОМЧАК, заступник директора Самбірської ДЮСШ Галина БІЛИНСЬКА, головний тренер академії футболу «Галичина» Іван ІЛЬЧИШИН, засновник академії футболу м. Новий Розділ Остап ШАЙГЕЦЬ, тренер спортивної школи олімпійського резерву «Медик» Анастасія ДУБ та вчителі ЗЗСО м. Дрогобича Галина ЗВАРИЧ, Аліна ЛОГИН та ін. Учасники відзначили позитивну реакцію на пропозиції минулих років, які вже враховані у діючих освітніх програмах. Зокрема, збільшено кількість кредитів з іноземної мови, так необхідної для навчання і участі в програмах академічної мобільності. Прозвучали й інші побажання до освітніх програм, а саме введення дисциплін, які поглиблять рівень компетентностей випускників з менеджменту у спорті. Висловлено надію на подальшу плідну співпрацю державними, муніципальними та громадськими спортивними організаціями, тренерами та вчителями ЗЗСО, які готують своїх випускників до навчання на нашому факультеті, щоб згодом прийняти наших випускників на роботу у своїх заклади освіти.
Сподіваємося, що вчасне оновлення та вдосконалення освітніх програм 017 «Фізична культура і спорт» та 014 «Середня освіта (Фізична культура)» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти не тільки покращить навчальний процес і фахові компетентності наших випускників, але й сприятиме підвищенню інтересу до спеціальності.

Вам буде цікаво