ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ З «МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА»

30 січня на Факультеті початкової освіти та мистецтва Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулась online-зустріч гарантів Освітніх програм 014 Середня освіта «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» першого бакалаврського (гарант Володимир Салій – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки) та другого магістерського (гарант Андрій Душний – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри музично-теоретичних дисциплін та інструментальної підготовки) рівня вищої освіти зі студентами, викладачами та випускниками. Обговорювались питання щодо якості надання освітніх послуг, були заслухані пропозиції студентів та окреслене їх бачення щодо предметного наповнення. Також свої думки висловили викладачі та наукові керівники.

Напередодні зустрічі, між студентами було проведено опитування у Googl forms, що дозволило миттєво отримати відповіді на запитання, а також проаналізувати пропозиції і побажання щодо навчального процесу та введення нових дисциплін. Цікаво, що окрім спеціальних музичних дисциплін, респонденти виявили неабияку зацікавленість у сучасних комп’ютерних дисциплінах, які сприятимуть набуттю умінь та навичок аранжування, набору нот, студійного звукозапису вже під час навчання. Варто зазначити, що за комп’ютерними технологіями, у тому числі і в музичному мистецтві – майбутнє, хоча це і певні виклики сьогоденню, адже, перш за все, необхідно технічне забезпечення. Розуміючи усю складність ситуації в державі, все ж працюємо на майбутнє – опрацьовуємо та удосконалюємо Освітні програми, з метою покращення навчального процесу та зацікавлення майбутнього абітурієнта, тому усі присутні мали змогу почути нововведення в ОП згідно прийдешньої вступної компанії 2023-2024 н.р.