Обговорення міжнародного досвіду ювенальної юстиції зі студентами історичного факультету

5 листопада 2018 р. на історичному факультеті нашого університету відбулася зустріч викладачів та студентів із відомим експертом у галузі ювенальної юстиції, доктором юридичних наук, завідувачем кафедри теорії та історії держави і права Міжнародного гуманітарного університету (м. Одеса), професором Наталею Крестовською.

На запрошення кандидата юридичних наук доцента кафедри правознавства, соціології та політології Олександри Проць, професор Наталя Крестовська провела дві лекції на тему «Польський досвід ювенальної юстиції та перспективи його впровадження в Україні». Лектор здійснила фаховий юридичний аналіз специфіки функціонування сімейних судів у Польщі, зосередила увагу на ролі психологічного супроводу неповнолітніх під час розгляду справ у цих судах, проаналізувала роль державних і громадських організацій у профілактиці протиправної поведінки неповнолітніх тощо.

Із захопленням слухали та обговорювали лекцію як студенти, так і викладачі кафедри правознавства, соціології та політології, які долучилися до дискусії щодо причин, що гальмують становлення ювенальної юстиції в Україні.

Щиро вдячні професору Наталі Крестовській за приїзд до Дрогобича, змістовні лекції і цікаве спілкування. Чекаємо на нові зустрічі.

Вам буде цікаво