Новий навчальний рік розпочато!

28 вересня 2020 року в Дрогобицькому університеті розпочався новий 2020/2021 навчальний рік.

У зв’язку з пандемією коронавірусу COVID-19 в Україні традиційної посвяти першокурсників у студенти не відбулося. Проте ректор професор Надія Скотна відвідала кожен інститут і факультет та особисто привітала першокурсників із початком щасливого студентського життя: «Будьте активними у навчанні, наукових інтересах; будьте свідомими та активними у житті свого університету й міста, бо саме молодь будує нове майбутнє і нову країну. Долучайтеся до всіх культурних та спортивно-масових заходів. Адже студентські роки – найкращий і найяскравіший період у житті кожної людини».

Крім того, ректор зауважила, що В Україні наразі спостерігається погіршення епідемічної ситуації, тому варто дотримуватися правил щодо запобігання поширенню вірусу: частіше мити руки, носити маски, зберігати соціальну дистанцію… «Необхідно відповідально ставитися до власного здоров’я та здоров’я оточуючих», – наголосила Надія Володимирівна.

Привітали своїх першокурсників директори інститутів, декани факультетів та їх заступники. Капелан університету отець Олег Кекош благословив присутніх на успішний навчальний рік.

Щиро вітаємо першокурсників! Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення всіх Ваших мрій!

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors