Новий етап у реалізації напрямків міжнародної співпраці Університету з бельгійськими партнерами

Здійснення міжнародної співпраці є одним із пріоритетних напрямків діяльності закладу вищої освіти. У період з 24 до 29 жовтня 2021 року в Дрогобицькому університеті перебуває делегація представників наших багаторічних партнерів – Університету прикладних наук ВІВЕС та неприбуткової організації ОРАДЕА (Бельгія).

Протягом тижня представники партнерських організацій разом із нашими колегами напрацьовують перспективи та напрямки подальшої спільної діяльності на наступні роки. Проведено низку зустрічей, присвячених питанням інклюзивної освіти та підтримки осіб з особливим потребами, розвитку туристичної інфраструктури, охорони навколишнього середовища. Зокрема, напрацьовано декілька спільних проєктів, які будуть зреалізовані за участі факультету психології, педагогіки та соціальної роботи, інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій, біолого-природничого факультету Дрогобицького університету. Найближчим часом студенти зазначених факультетів та інституту проходитимуть семестрове навчання в університеті прикладних наук ВІВЕС за програмою Еразмус+. Натомість студенти партнерського вишу Бельгії прибудуть до нашого університету на навчання та проходження практики у партнерських організаціях Дрогобича.

У складі делегації: почесний доктор Дрогобицького університету, президент неприбуткової організації ОРАДЕА Патрік Белінк із колегами; представники університету прикладних наук ВІВЕС – директор з міжнародної співпраці бізнес академії Університету прикладних наук ВІВЕС Йохан Котин та викладач кафедри соціальної роботи факультету прикладних соціальних наук Ізабель Стеверлінк. 27 жовтня бельгійська делегація зустрілася з проректором з науково-педагогічної роботи Юрієм Вовком та проректором з науково-педагогічної роботи та стратегії соціально-економічного розвитку Валентиною Бодак. Під час зустрічі сторони окреслили напрями подальшої співпраці, а закордонні партнери привітали Валентину Анатоліївну з перемогою у виборах на посаду ректора університету.

Вам буде цікаво