Нові здобутки студентів факультету початкової та мистецької освіти

19 – 20 квітня 2018 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Початкова освіта» серед студентів закладів вищої освіти.

Для участі у Всеукраїнській студентській олімпіаді були делеговані студенти факультету початкової та мистецької освіти Василина Курах (ПОІ-12М) та Тетяна Лапунька (ПОІ-42Б), які зайняли призові місця у І етапі олімпіади, що проводилася на факультеті.

Дипломом ІІІ ступеня «Переможець Всеукраїнської студентської олімпіади», нагороджена студентка Василина Курах. Вона також нагороджена грамотою в номінації «Кращий урок з природознавства», а Тетяна Лапунька нагороджена грамотою в номінації «Активність».

Таке досягнення – це результат плідної спільної роботи викладачів факультету, адже саме вони привели студентів до такої бажаної перемоги. Професорсько-викладацькому складу факультету початкової та мистецької освіти висловлено подяку за високий рівень професійної підготовки майбутніх педагогів початкової освіти.

Вам буде цікаво