Нові вагомі здобутки студентів факультету початкової освіти та мистецтва

Студентка факультету початкової освіти та мистецтва групи МЗ-16 Б  Панченко Ольга стала Лауреатом I ступеня на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «Вільний птах» у номінації «Естрадний вокал» (Одеса, 2022), Лауреатом I ступеня Міжнародного конкурсу «MARATHON DER TALANTE» (Відень, 12.11 2012), Лауреатом  I ступеня Міжнародного конкурсу талантів « Я МАЮ ТАЛАНТ» (Київ, 15.11 2022), Лауреатом Iступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «GOLDEN AUTUMN 2022» ( Україна – Франція).

Студентка групи М-11 Савка Олена стала Лауреатом I ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв « UKRAINIAN WORLD» у номінації «Естрадний вокал» (Київ,  24.11. 2022), Лауреатом II ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «GOLDEN AUTUMN 2022» (Україна – Франція).

Студент групи МЗ-41 Б Сердюк Андрій став Лауреатом II ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «Супер Зірка» в номінації «Академічний вокал»(Київ, 2022), Лауреатом I ступеня Міжнародного конкурсу мистецтвтв « CHARMING VIENNA» (Відень, Австрія 2022).

Студентка групи МЗ-21 Б Ониськів Анастасія-Марія стала Лауреатом II ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв « GOLDEN AUTUMN 2022» у номінації «Академічний вокал» (Україна – Франція).

Студентка групи МЗ-16 Б Штурин Діана стала Лауреатом I ступеня Міжнародного конкурсу мистецтв «GOLDEN AUTUM 2022» у номінації «Академічний вокал» (Україна – Франція).

Подяки за професійну підготовку учасників до конкурсів, активну творчу позицію, збереження та розвиток культури отримали доцент кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Шуневич Євгенія Вікторівна та концертмейстер  Козій Тамара Вадимівна.

Диплом Лауреата I ступеня  у номінації «Концертмейстер» отримала Козій Тамара Вадимівна.