Нові творчі здобутки студентів факультету початкової освіти та мистецтва

Скарбниця нагород та перемог обдарованих студентів на факультеті початкової освіти та мистецтва вкотре поповнилася. Студенти класу «Диригування» доцентки кафедри вокально-хорового, хореографічного та образотворчого мистецтва Галини Стець стали переможцями міжнародних конкурсів. А саме: Софія Коломієць (двотуровий Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Оксамитовий сезон», лауреат ІІ ступеня; Міжнародний конкурс «Tatra of stars 2022», диплом І ступеня), Марія Кулинич (двотуровий Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Оксамитовий сезон», лауреат ІІ ступеня; Міжнародний конкурс «Tatra of stars 2022», диплом І ступеня); Степан Чайка (Міжнародний конкурс «Tatra of stars 2022», диплом І ступеня; двотуровий Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Оксамитовий сезон», лауреат І ступеня); Тарас Андреєв (Міжнародний благодійний двотуровий конкурс мистецтв «Формулу успіху – Осіння казка 2022», лауреат ІІ ступеня).

Подяками нагороджені доцентка Галина Стець і провідна концертмейстерка кафедри Наталія Шкраба. Вітаємо їх із нагородами та зичимо нових звершень на ниві хорового мистецтва!