Нові спортивні досягнення наших випускників

17 – 18 травня 2021 року в Івано-Франківську відбулися “золоті” матчі Фінальної серії плей-офф Чемпіонату України з футзалу серед команд Favbet Екстра-ліги сезону 2020/2021 рр. Відразу три випускники інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького університету вийшли на паркет манежу “КФВ”, де відбулася головна футзальна подія країни.

Роман Колток захищав ворота місцевого НФК “Ураган”, в які атакував універсал національної збірної команди України, цьогорічний учасник Ліги Чемпіонів УЄФА і володар Кубку України з херсонського ФК “Продексім” Михайло Зварич, а здійснити арбітраж матчів за звання Чемпіона України довірили молодому 23-річному магістру Оресту Дуцяку – одному з найкращих вихованців Школи футзального арбітра, яку в нашому ЗВО активно провадить доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Роман Проць.

В результаті видовищного і драматичного протистояння, вдруге в історії, золоті нагороди дісталися івано-франківському “Урагану”.

Отож, цьогорічний футзальний сезон в Україні завершився і ми вітаємо наших випускників та колег із новими спортивними досягненнями за його підсумками:

– Роман Колток вперше став Чемпіоном України;

– Михайло Зварич вперше здобув Кубок України;

– Орест Дуцяк вперше провів Фінальну стадію плей-офф Екстра-ліги і став наймолодшим арбітром, який судив матчі за звання Чемпіона України.