Нові рількезнавчі студії

У дрогобицькому видавництві «Посвіт» вийшов друком третій том наукових студій «Райнер Марія Рільке й Україна», в якому вміщен  рількезнавчі статті викладачів кафедри світової літератури та славістики Дрогобицького педагогічного університету імені Івана Франка – Л. Кравченко, В. Меньок, Л. Краснової, О. Куцик, Г. Іваночко, В. Зварича, Н. Лазірко, Н. Олексин, Р. Манько, М. Іванишин, І. Розлуцького, а також польських дослідників творчості австрійського поета – К. Кучинської-Кошани, Р. Кошани. В розділі «Ad fontеs» подано знакові статті світового рількезнавства відомих вчених – І. Качуровського, М. Яструна, А. Карельського. Головний редактор й упорядник завідувач кафедри світової літератури та славістики, професор Леся-Рома Кравченко. Готується до друку четвертий том рількезнавчих студій.