Нові музичні перемоги піаністів інституту музичного мистецтва

Упродовж весни 2020 року студенти класу фортепіано доцента кафедри музикознавства та фортепіано Уляни Молчко стали лауреатами низки конкурсних змагань міжнародного рівня.

Регіна Вакс, навчаючись на першому курсі, представила високий професійний рівень на І Міжнародному дистанційному конкурсі «Мистецтво без обмежень» для учнів та студентів закладів мистецької освіти. Отримавши ІІІ премію в 5 категорії, запрезентувала себе як тонка інтерпретаторка фортепіанних творів Ф. Шопена.

Студентка першого курсу Софія Пучковська блискуче проявила свій талант піаніста-віртуоза на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «GRANDFEST», здобувши І премію. Музичне змагання проходило в режимі онлайн у м. Київ. Виконання конкурсної програми, яка складалася з творів французького композитора К. Дебюссі, журі високо оцінило і відзначило блискучий технічний рівень та багату колористичну звукову палітру.

Не зупинившись на досягнутому, С. Пучковська представляє нову програму з композицій Й.С. Баха на Міжнародному фестивалі-конкурсі для молоді «GOLD EUROPE – WORLD STARS 2020» в м. Прага. Чеське журі виділило головну виконавську особливість піаністки – глибоко професійне розуміння стильових особливостей музики композиторів епохи бароко і присудило їй І премію.

Світлана Клесовець завершила курс навчання бакалаврату гідним здобутком. Вона стала лауреатом ІІ премії на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Таланти світу» в 4 віковій категорії «Інструментальна музика».

Вітаємо Регіну Вакс, Софію Пучковську, Світлану Клесовець та їх наставника доцента Уляну Молчко з новими професійними здобутками!

Юлія ОЛАЧ,

аспірантка інституту музичного мистецтва