Нове наукове видання кафедри української літератури та теорії літератури

567Доцент кафедри української літератури і теорії літератури Олег Баган завершив свій масштабний видавничий проект: публікацію „Вибраних творів” Дмитра Донцова у 10-ти томах (Дрогобич-Львів: ВФ „Відродження”, 2011-2016). Останній том має назву  „Твори різних періодів”, містить публіцистику, культурологічну та літературну есеїстику Д.Донцова з журналів „Наш голос” (Львів), „Украинская жизнь” (Москва), „Державна нація” (Прага), „ЛНВ” і  „Вістник” (Львів), „Вісник” (Нью-Йорк), „Альманах  „Гомону України” (Торонто). Дрогобицький вчений встановив своєрідний рекорд України, самостійно відредагувавши, упорядкувавши і написавши десять передмов до книг. Тепер це найповніше і найконцептуальніше видання творів видатного ідеолога українського націоналізму, яке стає новим фундаментом для популяризації і вивчення його постаті, ідей та впливів на історію України.