Нове досягнення дрогобицької школи футзального арбітражу: Роман Проць та Орест Дуцяк призначені на фінальну серію плей-оф за «золото» Екстра-ліги Чемпіонату України – 2023

Дрогобицька школа футзального арбітражу отримала чергове визнання якості і професіоналізму її фахівців та учнів.  Адже, призначення її наставника, 52-річного доцента дрогобицького педуніверситету Романа Проця та одного з кращих його вихованців, 25-річного рефері ФІФА Ореста Дуцяка на поєдинки фінальної серії плей-оф VBET Екстра-ліги Чемпіонату України з футзалу – є свідченням високої довіри Асоціації  футзалу України до рівня майстерності і кваліфікації дрогобичан. Нещодавно ми інформували про відмінне проведення представниками дрогобицької школи арбітражу Фіналу Кубку України з футзалу та неймовірну атмосферу, яка панувала протягом цього дійства.

Як повідомляє сайт АФУ, перші матчі за «золото» відбудуться 20-21 травня цього року в Івано-Франківську, де місцевий НФК «Ураган» прийматиме футзальний клуб «ХІТ» з Києва. Зазначимо, що переможець фінальної серії, яка триватиме до трьох перемог, здобуде окрім звання Чемпіона України і путівку до футзальної Ліги Чемпіонів УЄФА. Отож, розуміємо якого рівня напруги і безкомпромісності передбачаються поєдинки та сподіваємося на цікаве видовище і професіональну роботу  наших земляків.

Переглянути прямі трансляції можна буде на сайті Асоціації футзалу України: