Нова сторінка співпраці Дрогобицького університету та Наукового ліцею імені Богдана Лепкого

9 червня 2022 року відбулася зустріч керівництва університету та Наукового ліцею імені Богдана Лепкого Дрогобицької міської ради, на якій було підписано Угоду про співпрацю. Підписанню цієї Угоди передували зустрічі керівників закладів, які ініціював міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Угода передбачає створення належних організаційних умов для подальшої співпраці у навчально-методичній, науково-дослідній та культурній сферах, а також спільні розробку і написання освітньої програми для ліцею. Відповідно до угоди університет зобов’язується надавати науково-методичну допомогу в організації супроводу освітнього процесу ліцею.

На зустрічі університет представляли: ректор професор Валентина Бодак, проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації доцент Володимир Шаран, завідувач кафедри практики німецької мови доцент Василь Лопушанський, завідувач кафедри фізики професор Ігор Столярчук, доценти Олена Коляса, Олександра Проць, Тарас Війчук. Представниками ліцею виступили: директор Наталія Ластов’як, її заступники та вчителі закладу.

Вам буде цікаво