Ніколи знову…

8 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення.

Ми вшановуємо героїзм, мужність і жертовність кожного, хто пройшов дорогами найкривавішої війни людства, хто працював у тилу, хто назавжди залишив рідну землю, загинувши у бою чи концтаборах, хто повернувся додому переможцем, а потім у післявоєнні роки піднімав із руїн знищені міста та села.

Наша країна за роки війни втратила мільйони українців, адже саме на українській землі відбувалися одні з найтрагічніших подій Другої світової війни. Кількість покалічених доль не злічити!

На жаль, осмислити причини й оцінити наслідки тих кривавих років змогли не всі. Минуло понад сім десятиліть, а український народ знову переживає ті самі жахіття, біль, смуток, журбу… Адже війна росії проти України наблизила нас до історичних подій жорстокої минувшини і зробила їх сьогоденням. Сльози та зруйновані життя, покинуті домівки, втрачені надії – те, що спостерігаємо через ворожу московитську навалу.

Українські захисники з честю та гідністю продовжують героїчні традиції і захищають рідну землю від загарбника, проявляють мужність, демонструють високий професіоналізм, патріотизм та відданість Україні, відстоюючи її незалежність і територіальну цілісність в умовах воєнного стану в країні. Саме вони ведуть нас до Перемоги, на яку чекаємо з нетерпінням! Доземний уклін і безмежна вдячність Вам!

Мирного нам неба над головою, злагоди та благополуччя повсякчас!

Нехай Господь береже Україну та кожну українську родину від лиха!

Слава ветеранам Другої світової війни!

Слава нинішнім захисникам України!

Слава Україні!

Ректор професор Валентина БОДАК

Вам буде цікаво