Меню

«

»

«Не з жалем, а з любов’ю»

28 грудня 2017 року з нагоди Дня Святого Миколая та напередодні Різдва Христового студенти філологічного факультету Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з викладачем кафедри української мови Лесею Баранською та доцентом кафедри української літератури та теорії української літератури Іриною Дмитрів відвідали дитячий будинок «Оранта» у м. Дрогобич.

Казкові герої, якими у цей день були наші студенти, викликали море позитивних емоцій не тільки в дітей, але й у вихователів. Після невеликого театралізованого дійства кожна дитина отримала багато подарунків: іграшки, одяг, солодощі, фрукти тощо. Зубна Фея подарувала діткам набори, які допоможуть зберегти їхні зубки чистими та здоровими. Кожен герой був по-своєму особливий та неповторний: Ангел та Чортик як уособлення добра і зла зуміли показати вічну боротьбу між ними, та продемонстрували, що чесність, вірність та доброта завжди перемагатиме.

Діти були неабияк раді відвідинам студентів і свідченням цього були їхні радісні, сповнені життєвої наснаги очі та посмішки, що не зникали з уст.

Щиро дякуємо усім небайдужим, хто долучився до Різдвяної акції: студентам усіх курсів, викладачам, працівникам філологічного факультету, приватним підприємцям, депутатам місцевих рад. Завдяки Вам діти ще раз повірили у новорічне диво.

«Робіть добро, робіть добро –
Для радості в житті, для щастя.
Робіть добро, робіть добро
І вам добро добром воздасться…»