Навчання з охорони праці

У межах співпраці Дрогобицького університету із закладами загальної середньої освіти регіону, кафедра технологічної та професійної освіти, спільно з фахівцем служби охорони праці університету Михайлом Губіцьким та адміністрацією ліцею №4 імені Лесі Українки Дрогобицької міської ради Львівської області, організувала триденні курси з охорони праці для педагогічного колективу навчального закладу.

Зокрема, з основами законодавства у сфері охорони праці, нормативно-правовими документами, положеннями, видами інструктажів і способами їх проведення вчителів ліцею ознайомив доцент Мирослав Пагута. Про небезпеку природного й соціального характеру, поведінку педагогів в умовах надзвичайних ситуацій у школі та позаурочний час наголосив професор Іван Нищак. Доцент Юрій Павловський ознайомив педагогів із гігієнічними нормами робочого середовища й особливостями їх забезпечення, технікою безпеки та електробезпекою у закладах освіти, а також методикою надання першої долікарської допомоги потерпілим. Фахівець з охорони праці Михайло Губіцький провів цікаве заняття з пожежної безпеки, ознайомив присутніх із основами законодавства, засобами й способами пожежогасіння, видами вогнегасників та їх застосуванням, завершуючи своє заняття цікавим ліричним виступом на тему пожежної безпеки.

Сподіваємося, що заняття були корисними для педагогів ліцею і посприяють успішній перевірці знань вчителів із основ охорони праці контролюючими органами.