Навчання студентки філологічного факультету в Жешівському університеті

Вікторія Кобилінська, студентка філологічного факультету, ділиться враженням про навчання в Жешівському університеті в межах програми академічної мобільності CEEPUS Freemover для України:

«Вже понад місяць я навчаюся у Жешівському університеті. Спершу було важко спілкуватися польською мовою, але за час навчання в Польщі мій рівень володіння мовою вдосконалився.

Поєднуються різні форми навчання: онлайн й офлайн. В університеті постійно відчуваю доброзичливе ставлення.. Всі допомагають у вирішенні нагальних питань.

Інформаційний матеріал викладається доступно та з легкістю запам’ятовується. Є можливість опанувати такі навчальні предмети, які згодом знадобляться у житті. Приємно, що чимало матеріалу Жешівського університету співпадає із тим, який ми вивчали у Дрогобицькому університеті.

Загалом мені сподобалося навчатись у Жешівському університеті. Якщо буде можливість знову взяти участь у навчальній програмі з обміну студентами, то обов’язково погоджуся».