Навчання студентів у межах програми Erasmus+KA107

У межах програми Erasmus+KA107 повернулися з навчання в Університеті прикладних наук VIVES (Бельгія) студентки факультету психології, педагогіки і соціальної роботи Валерія, Ірина та Софія. Дівчата перші, хто вирішив повернутися до Дрогобича з групи студентів Дрогобицького університету, які вирушили до Бельгії в лютому цього року. Усім нашим студентам партнери VIVES дружньо запропонували за бажанням продовжити навчання.

Студентки надзвичайно задоволені, сповнені позитивних вражень та гарних спогадів про навчальний процес, спілкування з одногрупниками з різних країн, підтримку від працівників VIVES та бельгійських друзів, подорожі та відвідини музеїв та виставок в Бельгії, мандрівки до Нідерландів, Німеччини та Франції. Про все це Валерія, Ірина та Софія розповіли проректору з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційної діяльності доценту Ігореві Гринику, керівництву рідного факультету та відділу міжнародних зв’язків.