Навчання студентів факультету психології, педагогіки та соціальної роботи за програмою академічної мобільності Еразмус+ в Бельгії

Співпраця факультету психології, педагогіки та соціальної роботи з Університетом прикладних наук ВІВЕС (Бельгія) триває більше 10 років. За цей час реалізовано десятки спільних наукових, освітніх і культурних проєктів. Важливим аспектом спільної діяльності є академічна мобільність викладачів та студентів. Упродовж багатьох років студенти факультету мають можливість навчатися і проходити практику в освітніх та соціальних установах Бельгії. Не став винятком і цей навчальний рік.

6 лютого 2022 року 5 студентів факультету розпочали своє семестрове навчання на факультеті прикладних соціальних наук та педагогічному факультеті Університету ВІВЕС. Зокрема, студентки спеціальності «Соціальна робота» Валерія Волошин і Софія Рендзиняк навчаються за програмою «SPACE – Social Pedagogical Art & Creativity Exploration», яка передбачає вивчення особливостей здійснення соціальної роботи з різними категоріями людей засобами творчості і мистецтва. Студентки спеціальності «Психологія» Вероніка Верхоляк та Ірина Радик навчаються за міждисциплінарною програмою «E-society», що спрямована на розвиток критичного мислення, використання електронних ресурсів у різних сферах життєдіяльності людини, зокрема соціальній роботі, психології, управлінні. Студентка спеціальності «Дошкільна освіта» Яна Мельник проходить навчання та педагогічну практику за програмою VICKIE – VIVES International Classroom Keys in Education. Цей модуль дає студентам уявлення про актуальні та інноваційні методики, які вони зможуть використовувати як майбутні педагоги, і був розроблений для бельгійських та міжнародних студентів, котрі опановують професію вчителя.

Бажаємо нашим дівчатам успіхів у навчанні, нових вражень, цікавих знайомств та незабутніх вражень від перебування в Бельгії!

Фото з архіву студенток та Університету прикладних наук ВІВЕС

Вам буде цікаво