Навчання студентів біолого-природничого факультету за програмами Erasmus+

Студенти біолого-природничого факультету в рамках студентської програми «Подвійний диплом» перебувають на навчанні за програмами Erasmus+ в Університеті «Проф. д-р Асена Златарова» (м. Бургас, Болгарія) і Технологічній Академії (м. Резекне, Латвія).

Програми навчання передбачають вивчення дисциплін: розділення та аналіз біопродуктів, мікробіологія, біохімія, прикладна ензимологія, латиська та англійська мови, утилізація відходів, захист інформації, хімія навколишнього середовища. Все навчання проводиться англійською мовою. Проведення занять відбувається в сучасних, добре оснащених лабораторіях.

У позанавчальний час, для покращення рівня англійської мови студенти навчаються на онлайн-платформах Erasmus-test та ознайомлюються з місцевою культурою, флорою та фауною.