Навчання студентів біолого-природничого факультету в Полонійній Академії

14 – 26 жовтня 2019 року 18 студентів Дрогобицького університету ІІ – ІV курсів біолого-природничого факультету навчалися у Полонійній Академії в Ченстохові в рамках програми «Подвійне навчання» за спеціальністю «Біотехнологія».

Під час навчання студенти виконували індивідуальний план і вивчали такі предмети: розділення та аналіз біопродуктів, біохімію, ензимологію, а також англійську, польську мови та історію культури Польщі. Навчання проводилося польською та англійською мовами. Професійні навички роботи в біотехнологічних лабораторіях студенти здобувають також під час семестрового навчання в європейських закладах вищої освіти за програмою Erasmus+.

Однією з ключових компетентностей здобувача вищої європейської освіти є володіння іноземною мовою, тому впродовж двотижневого навчання студенти здавали сертифіковані екзамени Business English LCCI для підтвердження рівня А1 та А2.

У позанавчальний час студенти поліпшували свій рівень англійської та польської мов на онлайн-платформі Memo. Окрім обов’язкових академічних дисциплін, програма включала також різноманітні культурні заходи, місцеві розваги, спорт і відвідування визначних пам’яток. А 25 – 26 жовтня у Полонійній Академії відбулася урочиста Інавгурація, у якій наші студенти взяли активну участь.