Навчально-польова практика з ботаніки та зоології

Під час проведення навчально-польової практики з ботаніки та зоології зі студентами групи БХ-11Б і Б-12Б спеціальностей 014 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» і 091 «Біологія» разом із керівницею практики старшою викладачкою кафедри біології та хімії Сузанною Волошин з 8 до 14 травня 2023 року було проведено низку маршрутних екскурсій відповідно до розробленого плану.

У контексті ознайомлення з фізико-географічною характеристикою місцевості та біорізноманіттям студенти побували в природничому відділі музею «Дрогобиччина», а з метою проведення ботанічних та зоологічних досліджень флори і фауни вони мали змогу відвідати придорожні екотопи, сад та навчально-дослідну ділянку університету.

Спільно з доценткою Світланою Волошанською та завідувачкою кафедри доценткою Світланою Монастирською студенти-практиканти також здійснили екскурсію до парку «Студентський» і парку імені Богдана Хмельницького, де мали змогу вивчити певні види рослин, які зустрічаються у лісах та водоймах нашого краю, а також зібрати рослини для виготовлення морфологічного гербарію і колекцію безхребетних тварин.

З особливим зацікавленням майбутні вчителі біології відвідали Еколандшафтний парк «Козацька Слобода «Раковець»», який знаходиться в селі Воля Якубова, вивчали рідкісні дерева та кущі, а також побували на лавандовому полі та ознайомилися з рослинністю прилеглих озер в оточенні старовинних дубових пралісів. У парку студенти відвідали зоопарк, де мали можливість вивчити представників хребетних тварин карпатського краю.

Студенти вже отримали свої перші практичні знання зі згаданих предметів, здійснили опис рослин і тварин лісу, луки та водойми. Здобувачі активно відвідували заняття з польової практики й проявили зацікавленість у подальшому вивченні вказаних предметів. Також студенти вдячні керівникам практики за корисні поради та настанови щодо виконання робіт.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors