Навчально-польова практика з ботаніки та зоології

Під час проведення навчально-польової практики з ботаніки та зоології зі студентами групи БХ-11Б і Б-12Б спеціальностей 014 «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)» і 091 «Біологія» разом із керівницею практики старшою викладачкою кафедри біології та хімії Сузанною Волошин з 8 до 14 травня 2023 року було проведено низку маршрутних екскурсій відповідно до розробленого плану.

У контексті ознайомлення з фізико-географічною характеристикою місцевості та біорізноманіттям студенти побували в природничому відділі музею «Дрогобиччина», а з метою проведення ботанічних та зоологічних досліджень флори і фауни вони мали змогу відвідати придорожні екотопи, сад та навчально-дослідну ділянку університету.

Спільно з доценткою Світланою Волошанською та завідувачкою кафедри доценткою Світланою Монастирською студенти-практиканти також здійснили екскурсію до парку «Студентський» і парку імені Богдана Хмельницького, де мали змогу вивчити певні види рослин, які зустрічаються у лісах та водоймах нашого краю, а також зібрати рослини для виготовлення морфологічного гербарію і колекцію безхребетних тварин.

З особливим зацікавленням майбутні вчителі біології відвідали Еколандшафтний парк «Козацька Слобода «Раковець»», який знаходиться в селі Воля Якубова, вивчали рідкісні дерева та кущі, а також побували на лавандовому полі та ознайомилися з рослинністю прилеглих озер в оточенні старовинних дубових пралісів. У парку студенти відвідали зоопарк, де мали можливість вивчити представників хребетних тварин карпатського краю.

Студенти вже отримали свої перші практичні знання зі згаданих предметів, здійснили опис рослин і тварин лісу, луки та водойми. Здобувачі активно відвідували заняття з польової практики й проявили зацікавленість у подальшому вивченні вказаних предметів. Також студенти вдячні керівникам практики за корисні поради та настанови щодо виконання робіт.

Generic selectors
Exact matches only