Навчально-пізнавальна мандрівка університетського ансамблю естрадного танцю «Імпресія»

22 листопада 2017 року учасники ансамблю естрадного танцю «Імпресія» факультету початкової та мистецької освіти разом зі своїм керівником викладачем кафедри культурології та мистецької освіти Магдалиною Марушкою відвідали місто Лева, щоб здобути нові методико-практичні знання. Спочатку вони побували на уроці з класичного танцю артистів балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької (художній керівник балетної трупи ¬– Народний артист України Ігор Храмов). Студенти отримали неймовірне естетичне задоволення від віртуозної майстерності виконання, витонченої легкості та грації балерин і роками напрацьованої техніки. Вони, як ніхто, знають скільки титанічної праці потрібно докласти, щоб отримати такий бездоганний результат.
Перевірити свою фізичну форму на практиці дрогобицькі танцюристи вирішили на тренуванні зі Sky Jumping (стрибки на мінібатутах). Джампінг у рази ефективніший за біг. І, на відміну від бігової доріжки, пружня поверхня батута компенсує до 80% навантаження, яке припадає на суглоби. За час тренування активуються й розслабляються одночасно більше 400 м’язів. Це приємний і веселий спосіб зміцнити кістки, серцево-судинну та дихальну системи!
Тренування проводила міжнародний презентер, інструктор з групових та індивідуальних програм Людмила Романів. Драйвова музика, енергійна атмосфера та чіткі вказівки тренера дали зрозуміти, що Sky Jumping – це любов із першого стрибка!
Насичений подіями день завершився відкритими заняттями з хореографії у ДНЗ № 154 м. Львів. До уваги студентів були продемонстровані заняття у різних вікових групах. Хореограф Лілія поділилася тонкощами роботи з дошкільнятами, розкрила методи побудови уроку хореографії, продемонструвала з дітками вже вивчені танці. Молоді хореографи могли наочно побачити як саме потрібно працювати з дошкільнятами, що для дітей головне – це любити їх, а заняття варто проводити в ігровій формі.
Після такого продуктивного дня стомлені, але щасливі студенти переконалися,у правильному виборі своєї майбутньої професії.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors