Навчально-пізнавальна екскурсія студентів інституту фізичної культури і здоров’я

8 травня 2018 року студенти інституту фізичної культури і здоров’я групи ФТЕ-13Б разом із куратором викладачем кафедри здоров`я людини та фізичної реабілітації Марією Кузан і старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання Олександром Лемешком відвідали Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України, що розташований у с. Яворів, Турківського району.

Спеціалізацією Центру є фізкультурно-спортивна реабілітація та оздоровлення інвалідів усіх нозологій. Важливою соціально значимою функцією Центру є забезпечення підготовки спортсменів-інвалідів до Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, чемпіонатів Європи і світу, всеукраїнських змагань, чемпіонатів України, міжнародних турнірів, проведення навчально-тренувального процесу спортсменів-інвалідів із паралімпійських і дефлімпійських зимових та літніх видів спорту, насамперед для інвалідів з важкими ураженнями (тотально сліпі, глухі, візочники тощо), проведення заходів щодо фізкультурно-спортивної реабілітації й оздоровлення інвалідів. Також в умовах сьогодення Центр ефективно проводить табори активної реабілітації воїнів АТО за програмою «Повернення до життя».

Директор центру Наталія Рода розповіла про роботу з питань захисту громадянських, соціальних, економічних, культурних прав і законних інтересів людей з інвалідністю, створення умов для реалізації ними цих прав та інтересів у нашій країні. Головний реабілітолог центру п. Тетяна провела для студентів та викладачів екскурсію та змістовно розповіла про діяльність центру, також студенти мали змогу поспілкуватися з провідними фахівцями фізкультурно-спортивної реабілітації й оздоровлення людей з інвалідністю.

Із керівництвом центу досягнуто попередньої домовленості щодо проходження практики та волонтерської діяльності студентів спеціальностей «Фізична реабілітація» і «Фізична терапія, ерготерапія».

На завершення відвідин Центру студенти мали можливість спостерігати за тренувальним процесом національної параолімпійської збірної України з легкої атлетики.

Вам буде цікаво

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors