Науковий семінар на кафедрі загальної педагогіки та дошкільної освіти

24 травня 2021 року кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти провела науковий семінар «Конституція України – оберіг української державності» з нагоди 25-го ювілею Конституції України. Модератор – професор Надія Ашиток.

У семінарі взяли участь викладачі кафедри та студенти інституту музичного мистецтва.

З вітальним словом до учасників звернулася завідувач кафедри професор Марія Чепіль.

З доповідями, у яких розглядалися проблеми вищої школи у контексті конституційних засад, виступили студенти групи МЗ-1М: Роман Дидик («Підвищення ефективності самостійної роботи студентів як проблема вищої школи»); Софія Січ («Педагогіка співробітництва – основа гуманізації навчально-виховного процесу вищої школи»); Марія Стахів («Психолого-педагогічні особливості розуміння викладачем особистості студента»); Ілля Сирватка («Принцип науковості – важливіший дидактичний принцип у вищій школі»); Світлана Клесовець («Взаємодія педагога зі студентами у вищій школі»); Олександра-Марія Біксей («Студентське самоврядування як фактор підвищення якості освіти»).

На семінарі виступила також доцент Надія Дудник, яка ознайомила присутніх із цікавими моментами в історії прийняття Конституції України.

До 25-річчя із дня ухвалення Конституції України підготували свої виступи: дует баяністів у складі студента гр. МЗ-1М Романа Дидика і студентки гр. МЗ-22Б Марії Мазурак (парафраз М.Товпеко на тему української народної пісні «Розпрягайте, хлопці, коні»), студентка гр. МЗ-1М Марія Чужак (пісня «Червона калина, чого в лузі гнешся?» (слова І.Франка, муз. Б.Янівського)). Звучала на семінарі пісня «Україна» (слова і муз. Т.Петриненка) у виконанні студентів, що входять до складу хорової капели «Gaudeamus».

Наприкінці професор Надія Ашиток узагальнила результати проведеного заходу та подякувала учасникам за плідну роботу.