Науковий семінар на факультеті здоров’я людини та природничих наук

На факультеті здоров’я людини та природничих наук відбувся науковий семінар «Здорова нація – незалежна Україна», на якому здобувачі вищої освіти презентували результати власних наукових досліджень, що охоплювали актуальні питання формування здоров’я нації.

Олеся Покотило (гр. БХ-41Б) представила доповідь «Стан харчування студентської молоді в сучасних умовах» (наукова керівниця – доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Галина Ковальчук). Мар’яна Дякунчак (гр. Б-42Б) виступила із темою «Фактори ризику НІЗ та їх поширеність серед студентів» (наукова керівниця – доцентка Галина Ковальчук). Софія Габчак (гр. Б-42Б) до уваги учасників семінару презентувала доповідь «Доцільність застосування лікарських рослин з лікувально-профілактичною метою» (наукова керівниця – доцентка кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Оксана Лупак). Особливо актуальну проблему для здобувачів вищої освіти розкрила студентка групи БХ-41Б Ірина Демко у науковому дослідженні «Вплив дистанційного навчання на спосіб життя студентів» (наукова керівниця – доцентка Оксана Лупак).

Насамкінець підсумкову доповідь «Здорова нація – незалежна Україна» презентували студенти групи БХ-21Б під керівництвом кураторки доцентки кафедри біології та хімії Галини Кречківської.