Науковиця Дрогобицького університету взяла участь у засіданні Ради безбарʼєрності

27 жовтня 2021 року в.о. завідувачки кафедри практичної психології доцентка Валентина Стець взяла участь засіданні консультативно-дорадчого органу Кабінету Міністрів України – Ради безбарʼєрності, утвореної відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 443., яке проводилося під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

У засіданні Ради безбар’єрності взяли участь представники всіх обласних державних адміністрацій, радниця-уповноважена Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, радник прем’єр-міністра України, директор Центру економічного відновлення Кирило Криволап, віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, міністри освіти, інфраструктури, охорони здоров’я, громад та територій, культури та інформаційної політики й багато інших.

Під час засідання було обговорено результати виконання за третій квартал 2021 року Плану заходів на 2021 – 2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбарʼєрного простору в Україні на період до 2030 року, зокрема і того, що стосується питань безбар’єрності в освіті.