Науковиця Дрогобицького університету взяла участь у вебінарі для вчених та редакторів наукових видань

15 квітня 2021 року професорка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Ореста Карпенко взяла участь у вебінарі «10 способів заощадити час та зусилля із Scopus» для вчених та редакторів наукових видань, який організувала компанія Elsevier. Робоча мова вебінару – англійська.

На заході спікери презентували можливості пошуку необхідної інформації у Scopus, представили переваги цієї системи. Особливу увагу зосередили на відмінностях пошуку наукової літератури у Scopus та Google, а також висвітлили функції, що полегшують використання Scopus для вчених.

Насамкінець організатори запросили науковців до участі у вебінарах, які відбудуться у квітні й травні. Захід був цікавим, змістовним та інформативним!

Усі вебінари компанія Elsevier транслює на платформі Bright TALK, що надає можливість переглянути відеозапис у зручний час.