Науковиці Дрогобицького університету взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

7 квітня 2021 року викладачки кафедри правознавства, соціології та політології професорка Світлана Щудло і доцентка Ірина Мірчук взяли участь у ХV Міжнародній науково-практичній конференції «Якубинська наукова сесія» «Соціологія і освіта: сучасні виклики», яка відбулася у відеоформаті за допомогою платформи Zoom. Професорка Олена Якуба – одна з фундаторок української соціології освіти. Серед організаторів цього наукового заходу були Соціологічна асоціація України, Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та ін.

Дрогобицькі науковиці у секції «Освіта як чинник суспільного розвитку в умовах глобальності» представили доповідь «Формування культури співпраці при реалізації міжнародних академічних проєктів: кейс Дрогобицького університету». Модераторами секції були професорка, віцепрезидентка САУ Людмила Сокурянська та завідувачка відділу моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» Ольга Балакірєва.

Слухачами секції стали також здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти історичного факультету Дрогобицького університету.